Baby I am back

30 03 2011

Baby I am back , vai , vecīt tu spogulī skatījies ? Gluži kā no ziemas migas izlīdis saprotu , ka bumbulēšanās un bohēmiskais dzīvesveids mani ir novedis pie maniem mīļajiem 92kg . Situācija paliek nelabojama, jo viss ir aizgajis tādā pašplūsmā , ka atkal jāiespringst, nu vismaz vienu nedēļu lai saliktu visu pa plauktiem.  Neesmu sportojis ( trenažieru zālē jau 3-4 mēnešus ) pa retam peldēju baseinā, bet nu KHL spēļu laikā alus un vistas spārniņi gāja uz urrrāāāāā . . .  Jā jā , izklausās pēc attaisnmošanas, bet tāda patiesa iemesla nemaz nav . Pašdisciplīna piekliboja.  Izrādās arī es esmu tikai cilvēks kuram ir savi trūkumu un mīnusi . Tā kā no šodienas nāksies vien piespiesties pie vecā labā iemītā scenārija proti, dzīvesveida maiņu.

Galu galā , pēc Kubas brauciena , un pateicoties dažām bildēm kuras uzņēma AJ saprotu, ka man nepatīk tas ko es redzu, bet varbūt tas ir objektīvs , ko ? Dažreiz tak gadās, ka fotoaparāts izkropļo attēlus. Ā un svariem noteikti veca baterija, tāpēc viss ir tik slikti.

Šodienas brokastīs bija icerēts tikai pupiņas savā sulā , bet mājas apstākļos Elīna piemeta klāt 2 ceptas olas un ceptu bekona gabaliņu , ņam ņam , bet fuūūū fūūūūū, cik trekns , vecīt come on saņemies. . ..

Turpinājums sekos .

Advertisements

Darbības

Informācija

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: