Trenažieru zāles

6 05 2010

Lielās pastaigas  pa klubiem nesanāca. Bet nu šo to esmu apkopojis un tūlīt ar Jums padalšos, bet vispirms paskaidrošu kapēc tieši City Fitness izvēlējos par savu treniņu mājvietu.  Līdz šim man nepatika šī uzņēmuma politika attiecībā uz treniņu apmaksu. Esmu pieradis maksāt par to par ko saņemu pakalpojumus. Bet City Fitness politika vai “marazms” pieprasa maksāt arī, tad, ja es neesmu gājis uz treniņiem un atjaunoju nodarbības.  Protams var apturēt abonimentu uz 60 dienām , bet atkal jāmaksā 6Ls  . Man personīgi tas nepatīk  es maksāju un mani vēl materiāli soda, ja es uz treniņu neeju .  Kādam tā varbūt ir motivācija, bet manā gadījumā tas noteikti nedarbojas.  Tomēr lauzu savu paradigmu un pierasktījos šajā klubā vienkaršu iemeslu pēc tas ir pa ceļam uz mājām. Viss ir tik vienkārši .

Nu tad par citām trenažieru zālēm izvēlējos salīdzināt 1 mēn maksu bez laika ierobežojumiem :

Reaktors 32Ls * auto var novietot pa 5Ls mēn vai uz ielas bez maksas, ritenim arī ir vieta kur pieslēgt  + to novēro kameras  un atrodas apsargājamā teritorijā, lai gan atbildību par riteni protams, ka neviens neuzņemsies, bet man bija drošibas sajūta , kad to tur atstāju vismaz gadu iepriekš tā bija. Zāle ir liela un tikai 18-20 parasti bija grūtības ar vingrojumu izpildes secību, jo bija aizņemts trenažieris. Bet visā kopumā bija labi + No rītiem trenējas Aivars Visockis , kurš vienmēr ieteiks kā labāk pildīt vingrojumu , ja ir šaubas.

Joker Klubs 39 Ls * Auto ir kur novietot + riteni ir kur pieslēgt , bet zāle ļoti maza tajā laikā kad es to apmeklēju izskatījās, ka tur meitenes copē džekus, gucci treniņtērpi ar auskariem un zelta ķēdēm trenējas 🙂  Nu man nepatika .  Nav arī saunas , nu ir bet par extra Ls  tātad nav .

Olipiskais Sporta Centrs 38 Ls * Auto var nolikt par maksu 0,5ls h gan bez maksas uz vesetas ielas un tuvā apkārtnē. Riteņu novietne nevisai ērta. Jā ir netālu no durvīm , bet tādas kuras bija padomju laikas ka var piestiprināt priekšējo riteni vai aizmugurējo , citiem vārdiem sakot nevar saslēgt rāmi+riteni.  Zāle ne pārāk liela, bet toties neesmu pamānījis ka tur būtu ļoti daudz cilvēku.  Tad vēl zāle trodas blakus koridoram kuru nodala stikla siena, bieži skolnieki vienkarši vēro, kas tur notiek. Nedomāju, ka daudziem patīk lūriķi, bet no tā šadā situācijā izbēgt ir neiespējami 🙂

City Fitness 23.99Ls + 29.99ls aktivizēšana. Pirmajai reizei ir pa dargi ja neteiktu vairāk, bet kāmēr Olimpia ir akcija, tad  jāmaksā tikai 23.99Ls . Jūs jau zināt, ka ir vairākas zāles bet es konkrēti apmeklēšu tenažieru zāli t/c Olimpia . Auto var nolikt bez problēmām , riteni arī var novieto. Zāle vidēja lieluma daudz skriešanas, slēpošanas celiņu un standarta aprīkojuma trenažieri. Nedaudz dīvaini likās, ka sauna ir kopējā ar sieveitēm, bet nu ko tagad, lai dara , ja nu izdomāšu iet uz saunu nāksies vilkt peldbikses, bet varbūt, ka nevajag ?

Tropic Fitness & SPA Club Nav informācijas .

Sportima Cenu tā arī neatradu, bet atrodas ļoti tālu un mājas lapas izvēlne pretendē uz “best of the best”  kategorijā starp sliktākajām.

Ja ziniet vēl kādu klubu droši rakstiets par savu pieredzi , pievienošu to klāt iespējams ka citiem noderēs Jūsu padoms.

Advertisements

Darbības

Informācija

2 responses

7 05 2010
Valdis

Un kā ir ar galveno trenažieru zālēs – saunu? 😀 viss pārējais pofig, tāpat jēga no n-tajiem trenažieriem maza, galvenais lai daži stieņi un kardiotrenažieris.

8 05 2010
target85kg

Pirmajā reizē izmantoju tikai Turku pirti ( tvaiku pirti ) , bija OK , Par saunu nevaru atbildēt, jo šoreiz to neapmeklēju. Bet ir viena īpatnība , kuru līdz šim neesmu novērojis citos klubos. No dušas ir izeja uz KOPĒJO saunu . visi perās vienā vietā, nu bez peldenēm, protams, laikam nebūs labi to apmeklēt.
Par to trenažieru daudzumu var piekrist 100% , savā laikā mums puišeļiem bija tikai 1 stienis un ripas līdz 50Kg . Pilnīgi ar to pietiek. Bet nu bizness ir un paliek bizness. Tā kā kājas rokās un aidā uz sporta zāli. Vai arī aktīvs dzīves veids vasarā, voļuks, basketbols , riteņu braukšana , peldēšana , seks utt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: