Best Life diēta

4 03 2010

Atradu grāmatu, kur ir apkopotas daudzas diētas, nu tad šodien sākšu ar tik daudzsološu diētas plānu, kuras nosaukums ir “labas dzīves diēta”  pie reizes varēšu izvērtēt vai  kāds no jums jau neizmanto šo diētu.

Diēta ir trīs fāžu svara zaudēšanas plāns, kurā iekļauta dzīvesveida maiņa ēdienkartē un fiziskajās aktivitātēs. Tā liek pamazām iekļaut uzturā arvien veselīgākus pārtikas produktus un piekopt arvien aktīvāku dzīvesveidu. Pirmā fāze ilgts 4 ned., un tās mērķis ir palielināt vielmaiņas ātrumu, to panāk palielinot fizisko treniņu slodzi un biežumu, ēšana strikti 3 reizes dienā. Otrā fāze ilgst arī 4 ned., un tās mērķis ir svara samazināšana, nomainot ēdienkarti, izskaužot uzturvielām nabadzīgos un neveselīgos produktus. Trešās fāzes laikā tiek noteikts jums atbilstošs fiziskās slodzes līmenis un izstrādāta konkrēti jums piemērota ēdienkarte, kura turpmāk jāievēro visu mūžu. Tātad fiziska slodze un pareizs uzturs ir visa pamatā.

Jāievēro visu mūžu, skan dīvaini, gluži kā sektā, varētu padomāt, ka mūža garumā, jūsu uzturā nekas nemainīsies .  Tas, ka ir jāēd 3 reizes dienā, manuprāt pilnīgi garām.  Pusdienās noteikti notiks pārrēšanās par vakriņām jau nerunājot.  Bet nu spriediet paši best life diēta nav nekāds brīnums. Vairāk mulsina tas ka mājas lapā tiek piedāvāti visādi veselīgi produkti nu protams tikai biedriem par labām cenām .  Interisanti būtu uzzināt cik daudz % cilvēku ievēro so diētu līdz mūža galam.

Advertisements

Darbības

Informācija

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: