Uzminiet, kas tā ir par sulu

21 02 2010

Vairums no Jums noteikti ir iecienījuši kādu sulu no visām tām, kuras esiet pamēģinājuši savā dzīvē, bet padomājiet par to, ka ir taču ļoti daudz sulas, kuras mēs neesam nogaršojuši . Es nerunāju par durjāni vai kaktusu sulu ( nejaukt ar tequila). Runa iet par tādām sulām, kuras mēs iespējams nemaz neaizdomājamies, ka eksistē.  Bet šie augļi ogas, dārzeņi visu laiku mums atrodas pa rokai , bet nu nezinu kāpēc mēs neiedomājamies no tā izspiest sulu. Varbūt to nemaz nevajag, jo sanāk tikai lieka kņada. Bet ja nu es Jums teikšu , ka oriģinālo produktu pārvēršot par sulu , tas garšo labāk. Nejautājiet kāpēc, man nav ne mazākās nojausmas, bet nu tā ir sanācis ar šo sulu. Tas kurš uzminēs, kas tā ir par sulu saņems no manis balvā veselu kilogramu izejvielas, lai pagatavotu šo sulu. Ticiet man, garša pārsteigs.  Laikam jau lieki teikt, ka tā ir ļoti veselīga sula, jo šeit pārsvarā par to vien rakstu.

Lai Jums būtu interesantāk, pamēģiniet paši izspiest sulu no kaut kā tāda, no kā līdz šim to neesat darījuši ( darba devēji , tas uz jums neatiecas, liksim darbiniekus mierā) un tad padalīsimies ar to, kas jums ir sanācis.

P.S. Joprojām sveru 87 kg  ieradumus neesmu mainījis, kalorijas vairs neskaitu, jo aptuveni jau zini cik viens otrs produkts  satur kaloriju , bet līdz 6 pack vēl kāds laiciņš būs jāpagaida.

Advertisements

Darbības

Informācija

4 responses

25 02 2010
Baiba

Hey! gadījuma nav kālis? 🙂

25 02 2010
target85kg

Nē kālis tas nav

25 02 2010
Baiba

vai seleriju sakne.

25 02 2010
target85kg

BINGO , tiešam tā ir seleriju saknes sula. Iesaku nogaršot, jo ēdot seleriju sakni nedaudz jocīga garša paleik , bet sula mmmm pavisam cita lieta. Vismaz man tā šķiet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: