Pēc 1 nedēļas

8 01 2010

Dzīvē vienmēr atradīsies tādas lietas,kuras negribās darīt, bet vajag.  Manā gadījumā tie 10Kg varētu taču dzīvot ar viņiem, bet nē, vajag.

Nolēmu padalīties ar izjūtām  pēc nedēļas.  Patreiz grūti pielāgoties tam, ka jāieturas konkrētos laikos. Taimeri, protams, neesmu vēl uzlicis, bet izskatās ka laikam tomēr tas būs jādara, jo šurpu turpu (30-40 min) grēkoju.  Bet eksperimenta labad, protams, ka nepieciešams ievērot visus punktus, kurus esmu apņēmies izpildīt.

Maizi pārtikā 100% visu šo laiku, ne kripatiņas neesmu apēdis, hmmm ogu pīrāgs viena karotīte, ko pagatavoja mīļotā, tas taču neskaitās vai ne ? Protams, paldies par sapratni.

Porcijas esmu samazinājis, tādā veidā, ka kompleksās pusdienās neēdu 2 ēdienus, tikai vienu. Zupu vai otro ēdienu, kā arī atsakos no kompleksā dzēriena, lai jau labāk tas kuņģis sagremo. Protams, ka darba kolēģi to uzreiz pamanīja un bieži tagad gatavi pat uzsaukt alu 🙂 Ko protams neizmantoju, lai gan alus ir ar viss mazāko kaloriju saturu, ja sekojiet mana blogam.

Starplaikos starp ēdienreizēm apēdu  ābolu, vai banānu ( lasu un šķiet, ka tas neesmu es).

No rītiem auzu pārslas ar apelsīnu , vai biezpiens ar karoti medus , vai kāds jogurtiņš.  Mājās pēc 19-20 neko smagu nelietoju, tikai tējiņas neliela porcija ar dzērvenēm veselībai un uzgraužu selēriju.

Sports – peldēšana, kāpēc tieši peldēšana, es taču cilāju bumbas agrāk, tieši tāpēc arī nē, ka agrāk to darīju pārāk daudz.  Un tam ir savi iemesli, bet ir arī laba lieta peldēšanai, ko apskatīsim kaut kad tuvākajās dienās.   Viena, kas ienāca prātā, tad tur ir meitenes bez liekiem apģērba gabaliem 🙂 .

Darbs, protams, nedaudz izsit no grafika, jo nākas strādāt līdz 23 vai pat 2 naktī, bet izskatās, ka  ar nākošo nedēļu  viss būs vecās sliedēs.

Es domāju par to vai nolikt datumu, kad jāsasniedz mērķis,  un tā arī neizdomāju, bet vienu zinu noteikti, ka svēršos tikai 2. februārī. Tad arī redzēsim, kas no tā ir sanācis.

P.S. No jaunā gada palika kaudzes ar končām un cepumiem, ehhh . . . Un pilns ledusskapis ar sieriņiem-“kārumiņš” ( trekns bez gala 20% tauku)

Advertisements

Darbības

Informācija

2 responses

9 01 2010
AJ

kā īsts draugs varu tev palīdzēt un ierasties savākt visas končas un citas lietas, kas tevi var pavedināt.

11 01 2010
target85kg

Vienmēr laipni gaidīti mūsu mājās, bet tikai nevainojiet mani par lieko tauku milimetru uz Jūsu apaļumiem 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: