Kā to dara mani draugi/paziņas

3 01 2010

Man ir 2 paziņas, kuri ir guvuši panākumus šajā jomā un kas, manuprāt ir galvenais , tad tas ir tas, ka viņi nav būtiski mainījušu savu dzīves stilu, nē nu, protams, ir veikuši korekcijas saviem ieradumiem, bet labāk aplūkosim, kas tie ir.

Janka (šķiet, ka ģenētiski viņam ir nosliece uz lieko svaru)  :  viņuprāt pats galvenais princips ir dzelžaina pieturēšanās pie pārtikas uzņemšanas vienā un tajā pašā laikā katru dienu. (aizmirsu pajautāt vai atbrīvošanās laiki arī ir būtiski 🙂   )  Pārtika jāuzņem 5-6 reizes dienā , nelielas porcijas. Šķiet ka būs jāiegādājas elektroniskais pulkstenis, kurš  atgādina ik pēc 3 stundām, ka ir jāieturas. Līdz šim tam nepievērsu lielu uzmanību cikos ēdu, bet nu noteikti, ka ne jau 5 reizes dienā. Drīzāk to var nosaukt par 3 reizēm dienā un 10 reizes našķu lietošana. Ēdienreizes starplaikā nedrīks našķoties (ardievas cepumiņiem un konfektēm, kuras dzīvojas darbā).  Kā arī viņš atsāka savas Aikido nodarbības 2 reizes nedēļā . Viņa svars  bija 115kg un pēdējo reizi, kad viņu redzēju bija pie sava komforta līmeņa 80 kg.

Aleksandrs:  Galvenais, ko viņš neēd, tad tas ir maize, viņa uzstādījums, ka maize ir visa ļaunums ( kaut kur izlasīja) .  Kā arī  cenšas patērēt tik daudz pārtikas , cik izmanto to enerģētiski .  Zālē svaru nodarbības 2 reizes nedēļa un 3 reizes nedēļē skrien uz veloceliņa. -15 kg 3 mēnešu laikā , jāatzīmē, ka viņš ir kalsns un vienīgā vieta kur tas liekais svars bija, bija vēders .

Tātad no rītdienas mēs sāksim ēst 5 reizes dienā , kā arī sportosim 2 reizes nedēļā, kā arī neēdīsim maizi . ( šķiet, ka nekas neiespējams tas nav ) Nu, protams, iespēju robežās ievērot pārtikas daudzveidību, nēēst pārāk treknu un neēst daudz saldumus.

Advertisements

Darbības

Informācija

One response

5 01 2010
VJ

čau, Armand!
es samazināšu savu svaru kopā ar tevi, lai tev ir vieglāk 😉
man mērķis ir -5 kg. un par sistēmu, kad ēd biežāk, bet mazāk, esmu dzirdējusi aptuveni 1001 reizi 🙂 tāpēc arī to pielietošu.
pagaidām man pagāja 2 dienas šādā režīmā. pirmais, ko gribās- ēst bieži un daudz :))

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: